شرکت فرافن آسیا که در زمینه راهبند فعالیت میکرد به نقل از سایت فرافن آسیا نرم افزار کنترل تردد فراگارد یک نرم افزار بهینه و کاربردی در زمینه ی مدیریت سیستم های کنترل دسترسی (کنترل تردد) می باشد. نرم افزار کنترل تردد فراگارد قابلیت اتصال به سیستم کنترل تردد ساختمان و پارکینگ را به وسیله ی کنترلر دارد. کنترلر از طریق پورت شبکه ورود و خروج افراد و اشیا را به نرم افزار فراگارد ارسال می کند و در نهایت گزارشی مبتنی بر زمان تعیین شده و نوع درخواست به شما ارائه می دهد. نرم افزار کنترل تردد (کنترل دسترسی) فراگارد امکان گزارشگیری از تعداد ترددها، افراد یا خودروهای در تردد، ساعت و تاریخ ورود و خروج و سایر اطلاعات مبتنی بر تردد افراد و خودروها را برای شما فراهم می کند.

به طور کلی استفاده از نرم افزار کنترل تردد فراگارد سیستم کنترل تردد نصب شده در ساختمان و یا پارکینگ را بهینه سازی کرده و امنیت را افزایش می دهد همچنین قابلیت گزارشگیری منظم از این نرم افزار از بی نظمی و خطاهای انسانی جلوگیری می کند. نرم افزار فراگارد به علت داشتن تنوع در شناسایی به انواع دستگاه کنترل دسترسي بیومتریک (اثر انگشتی، تشخیص چهره و اسکن کف دست) و غیر بیومتریک (کارتی و رمزی) قابل اتصال می باشد

در این سایت بهترین مدل های اکسس کنترل پر فروش بازار که دارای خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر میباشند با کمترین قیمت ممکن خدمت شما معرفی میشود.در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی لطفا با کارشناسان تیم گذر کنترل تماس بگیرید.

همچنین در ادامه این صفحه و در قسمت مطالب کاربردی , مطالب مفیدی جهت راهنمایی شما عزیزان در ضمینه انتخاب اکسس کنترل مناسب به شرح ذیل ارائه شده است:

اکسس کنترل چیست؟

دستگاههای اکسس کنترل یا همان دستگاه کنترل تردد دارای یک یا چند رله می باشند که دستگاه پس از تشخیص مجاز بودن افراد برای فرمان دادن به قفل برقی جهت باز شدن درب از انها استفاده می کند،همچنین می توان ازاین اکسس کنترل ها برای فرمان دادن به انواع جک پارکینگی و دربهای اتوماتیک استفاده نمود.اتصال به شبکه امکان گذارش گیری از ترددهای روزانه به منظور حضور و غیاب افراد و کارکنان یک مجموعه نیز دربعضی از مدل های این دستگاهها وجود دارد.

از گذشته تا به حال امنیت ساختمان، تردد افراد، حقوق مشاع و همسایگی در پارکینگ ها یک معضل اساسی در مجتمع ها و آپارتمان های مسکونی بوده است. اما امروزه در ساختمان های به روز دنیا، با آمدن سیستم کنترل تردد یا کنترل دسترسی این فرآیند ها بدون نیاز به دخالت و نظارت دائمی افراد به صورت اتوماتیک و با دقت بسیار بالا و سرعت چند برابر انجام می شوند.

در سیستم های کنترل تردد پارکینگ می توان به این موارد نظم بسیاری بخشید، با ساختار و ماهیت اتوماتیک، بسیاری از این مشکلات را بر طرف کرده و آسایش و راحتی و نظم را به ساختمان ها و مجتمع های مسکونی بازگرداند.

امروزه در شهرهای مدرن اکثر پارکینگ های عمومی و خصوصی به سمت هوشمند شدن و استفاده از سیستم های هوشمند کنترل تردد پارکینگ رفته اند. تجربه لذت بخش خانه ای هوشمند با امنیت بالاتر و بازگشت نظم به مجتمع ها با هوشمند سازی پارکینگ های خصوصی ممکن است.